WELKOM

Archiburo is een architectenbureau opgericht en geleid door Johan Van Royen.

Onze filosofie is gericht op het creëren van een ruimtelijk gevoel gaande van stedenbouw
tot interieurarchitectuur. Contact tussen binnen en buiten door middel van glaspartijen en spelen met licht zijn hierbij essentieel.

Wooncomfort op maat is telkens weer een uitdaging. Conceptuele zuiverheid, verhouding,dynamiek, expressie,licht, kleur, ruimte en schaal zijn hierbij onze kernwoorden…

Benieuwd naar onze projecten? neem alvast een kijkje op onze portfolio-pagina. benieuwd naar waar me mee bezig zijn? like ons op facebook en instagram.

Neem contact met ons op voor een vrijblijvende afspraak.

Team

Johan Van Royen

Zaakvoerder

Master in Architectuur KU-Leuven,
campus Sint-Lucas, Gent


johan@archiburo.be

Marijke Colpaert

Administratief medewerkster

marijke@archiburo.be

Robbe Schelfhout

Bachelor in Interieurarchitectuur KU-Leuven,
campus Sint-Lucas, Gent

Master in Architectuur KU-Leuven,
campus Sint-Lucas, Gent


robbe@archiburo.be

Magali Cleemput

Master in Architectuur KU-Leuven,
campus Sint-Lucas Gent


magali@archiburo.be

Nic Van Royen

Bachelor in de Toegepaste Architectuur,
campus Howest Brugge


nic@archiburo.be

Ilana De Dobbelaere

Master in Architectuur KU-Leuven,
campus Sint-Lucas Gent


ilana@archiburo.be

Jouw foto hier?

Archiburo is altijd op zoek naar nieuwe collega's!

Stuur ons vrijblijvend je sollicitatie door naar johan@archiburo.be

Realisaties

ARCHIBURO VAN ROYEN JOHAN
HOUTEN SCHOEN 58
9100 SINT NIKLAAS

info@archiburo.be

T 03 766 03 40

F 03 777 04 59

    Uw privacy en cookie informatie

    We verwerken uw persoonsgegevens alleen voor doelstellingen van intern beheer, met name de vlotte behandeling van uw reactie en uw verzoek om inlichtingen. We geven uw gegevens niet door aan derden.