Team

Johan Van Royen

Architectuur Sint-Lucas,
Gent


jvr@archiburo.be

Enid Meersschaert

Master of Architecture Sint-Lucas,
Gent

Interieurstylist en kleuradviseur Syntra,
Sint-Niklaas


enid@archiburo.be

Jolien Hoedemaekers

Master of Sience in Architecture and sustainability,
KU-Leuven


jolien@archiburo.be

Marijke Colpaert

Administratief medewerkster

marijke@archiburo.be

Sofie Janssen

Master in architecture, UHasselt

Master in de stedenbouw en ruimtelijke planning, KU-Leuven


sofie@archiburo.be

Evelien Thuysbaert

Master in architectuur Sint-lucas, Gent

Master in interieurarchitectuur Sint-Lucas, Gent

Voorgezette opleiding meubelontwerp KAHO Mechelen, Mechelen


evelien@archiburo.be

Alany Van de Ven

Bachelor in de toegepaste architectuur, HoWest, Brugge

alany@archiburo.be

Jouw foto hier?

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe collega's. Solliciteer vrijblijvend via onderstaand email adres

jvr@archiburo.be

Realisaties

ARCHIBURO VAN ROYEN JOHAN
HOUTEN SCHOEN 58
9100 SINT NIKLAAS

info@archiburo.be

T 03 766 03 40

F 03 777 04 59

Uw privacy en cookie informatie

We verwerken uw persoonsgegevens alleen voor doelstellingen van intern beheer, met name de vlotte behandeling van uw reactie en uw verzoek om inlichtingen. We geven uw gegevens niet door aan derden.